PONCH-NANA
נדרש להתחבר לאתר על מנת לצפות בקטגוריות
PONCH-NANA
נדרש להתחבר לאתר על מנת לצפות בקטגוריות
PONCH-NANA
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הורדות !!!

PHONCH-NANAGalleryאינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי

Go down 
+2
dor@t
m-t-n
6 posters
מחברהודעה
m-t-n
מטורף !!!
מטורף !!!
m-t-n

מספר הודעות : 1214
יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Left_bar_bleue100 / 100100 / 100יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Right_bar_bleue

Registration date : 17.01.08

יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Empty
הודעהנושא: יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי   יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Icon_minitimeMarch 4th 2008, 20:41

יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי 224498

כמעט 6 שנים אחרי אלבום האולפן האחרון של פוליקר, אחד היוצרים/מבצעים החשובים ביותר בארץ, הוא חוזר עם 10 שירים חדשים ביניהם "איך קוראים לאהבה שלי", "ג'ינג'י", "זה לא הסוף", "כל פעם שאומרים" ו-"בתוך הפקק האינסופי". מומלץ

מוסתר1
חזרה למעלה Go down
dor@t
מקצועי
מקצועי
dor@t

מספר הודעות : 405
יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Left_bar_bleue26 / 10026 / 100יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Right_bar_bleue

Registration date : 24.01.08

הודעהנושא: Re: יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי   יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Icon_minitimeMarch 7th 2008, 10:00

אחלהב
חזרה למעלה Go down
gili
מתחיל
מתחיל

מספר הודעות : 7
יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Left_bar_bleue0 / 1000 / 100יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Right_bar_bleue

Registration date : 01.04.08

הודעהנושא: Re: יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי   יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Icon_minitimeApril 1st 2008, 16:42

אחלה
חזרה למעלה Go down
sahr
מקצועי
מקצועי

מספר הודעות : 279
יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Left_bar_bleue25 / 10025 / 100יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Right_bar_bleue

Registration date : 19.01.08

הודעהנושא: Re: יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי   יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Icon_minitimeApril 24th 2008, 16:50

מצויין
חזרה למעלה Go down
RocaKola
מתחיל
מתחיל

מספר הודעות : 28
יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Left_bar_bleue0 / 1000 / 100יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Right_bar_bleue

Registration date : 31.05.08

הודעהנושא: Re: יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי   יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Icon_minitimeMay 31st 2008, 18:06

אחלה בחלה של אלבום, יש לי אותו
חזרה למעלה Go down
straatje10
ברוך הבא!
ברוך הבא!

מספר הודעות : 4

Registration date : 16.09.12

הודעהנושא: Re: יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי   יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי Icon_minitimeSeptember 16th 2012, 10:44

thanks
חזרה למעלה Go down

יהודה פוליקר - איך קוראים לאהבה שלי
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-